Svjetski (4)

Drage dame, MISLIMO NA VAS!

Jedna od najdjelotvornijih metoda u borbi protiv celulita je anticelulit masaža. Ova vrsta dinamične masaže osim što je djelotvorna kod otklanjanja celulita, blagotvorno djeluje i na poboljšanje cirkulacije i zatezanje kože. Anticelulit masaža predstavlja najpriprodniji način da se tijelo oslobodi toksina nagomilanih u masnim ćelijama. Postoji više vrsta tehnika masaže koje se primjenjuju u zavisnosti od tipa celulita. Svaka od njih je tu i služi da se razbiju nagomilane naslage u potkožnom tkivu, koje su ujedno i uzročnik pojave celulita.

Od sada su anticelulit tretmani dostupni i u Poliklinika “Medical Irac” Tuzla. Naručite se već sada u inbox naše stranice ili na brojeve navedene na fotografiji. #medicalirac

CategoryBez kategorije